Vacature: Werkstudent/Stagiair Communicatie en Zorginnovatie

16 mei 2024

De Topsector Life Sciences & Health (Health~Holland) is één van de tien topsectoren aangewezen door het Ministerie van Economische Zaken en Klimaat. De topsectoren versterken de economie met innovaties, onder andere door te investeren in innovatieve samenwerkingen tussen kennisinstellingen en het bedrijfsleven. Health~Holland voert de coalitie aan die zich richt op de missies op het gebied van het maatschappelijk thema Gezondheid & Zorg. Voor ons kantoor in Den Haag zijn wij op zoek naar een:   

Werkstudent/Stagiair Communicatie en Zorginnovatie  (+/- 32 uur p/w) 


De functie  

Wij zijn op zoek naar een enthousiaste werkstudent om ons communicatieteam te versterken en te helpen bij het beheren van onze dynamische website. Als onderdeel van ons team krijg je de kans om je stempel te drukken op onze maandelijkse story, variërend van boeiende blogs tot inspirerende interviews en zelfs meeslepende podcasts. Bovendien ondersteun je bij de vormgeving van diverse communicatie uitingen, waardoor je een uitgelezen kans krijgt om je vaardigheden verder te ontwikkelen. 

Daarnaast ondersteun je het team van Zorginnovatie.nl (onderdeel van Health~Holland), hét nationale netwerk voor zorginnovaties, en ondersteunt ondernemers bij het realiseren van baanbrekende innovaties die de gezondheid en zorg naar nieuwe hoogten tillen. Jouw belangrijkste rol? Het uitvoeren van een grondige analyse van onze website, met een bijzondere focus op de innovatiedatabase. Hierbij duik je diep in de gebruikerservaring, navigatiestructuur, inhoudelijke relevantie en prestaties van de site. Jouw inzichten zullen essentieel zijn voor het verbeteren van onze online aanwezigheid en het stimuleren van baanbrekende innovaties die de gezondheidszorg naar nieuwe hoogten tillen. 

Werkzaamheden  

 • Beheren van de website 
 • Meewerken aan onze maandelijkse story (bijvoorbeeld interview, blog of podcast) 
 • Ondersteunen bij de opmaak en vormgeving van diverse communicatie-uitingen 
 • Uitvoeren van een gedetailleerde analyse van de website en database van Zorginnovatie.nl: 
  - Identificeren van sterke en zwakke punten en kansen voor verbetering 
  - Verzamelen en analyseren van gebruikersgegevens en feedback (o.a. via interviews)
 • Opleveren van een eindverslag:
  - Aanbevelingen voor verbeteringen en optimalisaties van de website en database van Zorginnovatie.nl 
  - Opstellen van een implementatieplan voor de voorgestelde verbeteringen. 

Functie-eisen  

 • Je volgt een relevante HBO/WO opleiding, zoals Marketing en Communicatie, Digitale Media, Zorgtechnologie of een vergelijkbare studie 
 • Interesse in zorginnovatie en (digitale) technologieën 
 • Beschikbaar per september (eerder ook mogelijk in overleg) voor een periode van 5 maanden 
 • Uitstekende communicatieve, analytische en digitale vaardigheden 
 • Goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal zowel mondeling als schriftelijk 
 • Het is een pré als je bekend bent met webanalyse tools zoals Google Analytics. 

Arbeidsvoorwaarden  

 • Een royale stage- en reiskostenvergoeding 
 • Je gaat aan de slag als werkstudent, te combineren met een stage, die jou goede toekomstperspectieven biedt (+/- 32 uur p/w)
 • Vergoeding van sportabonnement (max. 50 euro per maand) 
 • Mogelijkheid om interessante evenementen te bezoeken 
 • Een kantoor op toplocatie, 1 minuut lopen vanaf station Den Haag Laan van NOI 
 • Een energiek en verbonden team dat regelmatig leuke teamactiviteiten en uitjes organiseert. 

Wij bieden een interessant werkveld, met veel afwisseling, in een enthousiast en hecht team. Bij de samenstelling van ons team hechten wij grote waarde aan diversiteit en inclusiviteit. Ons gebouw is rolstoelvriendelijk en – deels – thuiswerken behoort tot de mogelijkheden.    

Solliciteer nu!  

Geïnteresseerd in deze mooie kans? Solliciteer dan vandaag nog op deze veelzijdige functie. Stuur je cv en motivatiebrief via een email naar: Ernst Nagel, Operations Director Health~Holland, HR@health-holland.com. Heb je vragen of wil je meer informatie, dan kun je contact opnemen met hem via 070-2051400. De uiterste inzenddatum is 10-06-2024. Wij zien uit naar je sollicitatie!  

Een bureau met een plantje, een opengeslagen boek, en een rij boeken op de achtergrond.