Vacature Programma Assistent

17 mei 2021

Bij Health~Holland zijn we op zoek naar een enthousiaste collega voor ons team! Als Programma Assistent kom je ons team ondersteunen bij diverse taken rondom het genereren van PPS-toeslag en het zo efficiënt mogelijk inzetten van deze toeslag in nieuwe samenwerkingsprojecten. Ben jij een organisatietalent en lijkt dit je een leuke uitdaging? Solliciteer dan vandaag nog op deze afwisselende functie!

Wij bieden een interessante functie met doorgroeimogelijkheden en dit alles in een enthousiast en hecht team. Lees de hele vacature voor Programma Assistent hier.

Solliciteer nu!

Ben je geïnteresseerd? Leuk! Stuur je cv en motivatiebrief via een email naar: Ernst Nagel, Operations Director Health~Holland, HR@health-holland.com. Heb je vragen of wil je meer informatie, dan kun je contact opnemen met hem via 070-2051400. De uiterste inzenddatum is 14 juni 2021. Wij zien uit naar je sollicitatie!