Innovatie door de bril van de zorgverzekeraar

30 maart 2023 13:00 - 16:30
Locatie
Jaarbeurs, Utrecht

Veel startups willen voor financiering van hun innovatie rechtstreeks naar de zorgverzekeraar, maar dat is niet de weg. Toch hebben ze die zorgverzekeraar wel nodig. Maar waarom? Wat is de rol van de zorgverzekeraar? En hoe kijkt die naar innovaties?

Kom op 30 maart naar Jaarbeurs voor het antwoord op deze vragen. Menno Jansen, programmamanager en strateeg bij CZ, deelt zijn inzichten en ervaringen. Aansluitend vertellen een investeerder en een zorgondernemer hun ervaring met de rol van de zorgverzekeraar. Tijdens de paneldiscussie is er ruim de tijd om vragen te stellen aan de sprekers.

Het symposium is bedoeld voor zorgprofessionals, bestuurders, zorgondernemers, startups, beleidsmedewerkers en innovatiemanagers. Een ticket kost €99,-.

Schrijf je in!

Sprekers

  • Douwe Jippes 

    Managing partner & co-founder Dutch Health Leaders Foundation

  • Menno Jansen
    Programmamanager, strateeg CZ Zorgverzekeringen

  • Yvonne Sijm
    Health innovations

Programma

12.30 - Inloop

13:00 - De wereld van zorgverzekeraars (Douwe Jippes)

Introductie van programma Hoe kan je naar zorgverzekeraars kijken als zorginnovator en ondernemer?

13:15 - Visie en ervaring van CZ op rol zorgverzekeraars in zorginnovatie (Menno Jansen)

13:45 - Visie en ervaring investeerder op rol van zorgverzekeraars in zorginnovatie (Yvonne Sijm)

14:15 - Pauze 

15:30 - Visie en ervaring ondernemer op rol van zorgverzekeraars in zorginnovatie (Founder – UntireME)

16:00 - Paneldiscussie 

Zorgverzekeraars standpunten vertragen ondernemers en zorginnovatoren om tot implementatie te kunnen komen

Locatie

Jaarbeurs Meetup in het Beatrixgebouw
De zaal bevind zich op de eerste verdieping
Jaarbeursplein 6a
3521 AL Utrecht

Schrijf je in!

Bron: Dutch Health Hub